Stáj Štěpán

Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Díky Vám,jsme tu již 6-tý rok a moc chválím.
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Velice vřele doporučuji.Krasne prostředí,moc krásní koníci
a moc fajn majitelé.
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Dobrý den,jezdíme sem s dětmi již pět let a velice chválíme za péči a ochotu a krásné prostředí s moc hodnýma koníkama. :-)
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Velké doporučení.Kamoska zde má koně několik let a je moc spokojená,já tam byla mnohokrát a majitele a lidí jsou moc fajn
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
koně zde máme třetím rokem a je to tu naprosto úchvatné,jednoduše řečeno - spokojený koníček i páníček
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Dcera absolvovala ve Stáji Štěpán kurz před 4 roky a od té doby tam dojizdime pravidelně.Velice chválíme přístup trenérky a postup v ježdění.Muzu jen doporučit tuto Stáj.
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Velké doporučení.Koniky jsme tam měli několik let a s těžkým srdcem jsme museli z důvodu přestěhování změnit i ustajeni a těžko se nám hledalo to co jsme měli u Majdy a Kubi.Za vše děkujeme a ať koníci jdou.
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Jezdíme tam s kámoškou již několik let na kurzy a je to tam super(parta lidí,koně a vše dohromady).Tu šílenou holku co psala to šílené hodnocení tam potkala naše kamarádka- prý tak zakomplexovanou a nepříjemnou holku ještě neviděla.Fandime Vám a nenechávejte se odrazovat lidma,kteří pomlouvají a své ego si zvyšují tímto způsobem.☺
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Ve Stáji Štěpán jsem se zúčastnila týdenního jezdeckého kurzu - porpvé a naposledy. Neprofesionální a arogantní přístup trenérky/majitelky. Její rádoby "trénování" bylo jen prosté recitování pouček z učebnic o ježdění - žádné praktické zkušenosti (koně prý dělá 25 let), vzhledem k těhotenství ani nemohla předvést svoje jezdecké "umění" Snažila se vyjít vstříc, ale z očí jí vyzařovala řádná dávka neochoty. Pokud člověk přišel se svým názorem, že někde se něco dělá nebo učí jinak, nechtěla o tom ani slyšet a ještě dotyčného (jiného trenéra) označila, s prominutím, za deb*la. Pana majitele radši komentovat nebudu. Zkrátka měšťáci, co to tu koupili za pár korun a teď se snaží z lidí vytáhnout (sprostě) prachy za NIC!!! Pokud chcete výuku na kvalitních školních/provozních koních, tak tudy cesta nevede. Koně nevychovaní, pro výuku nedostatečně přiježdění (troufám si říct i ne na 100% zdraví), kousali (pokud jste za toto koně potrestali, byli jste obviněni z necitlivého zacházení), o problematice chytání ve výběhu ani nemluvě; výběhy nedostatečně zabezpečené (z hlediska přístupu hřebců ke klisnám) - vrchol nezodpovědnosti!!! Koně spí v boxech o velikosti, ani ne, 3 krát 3 metry skoro na holé zemi, hnůj vyházený jen tak, aby se neřeklo, velice znečištěné výběhy; kupované, nevábně vonící seno a místo poctivého jádra granulované chemické směsi v šíleném množství. Koně nonstop venku za každého počasí. Majitelé se celý den váleli na lavičce u kafe a s cigaretou v ruce, největším vrcholem bylo, když si naše "průvodkyně" (16ti letá holka - další nezodpovědnost, když do terénu pustí "děti" s člověkem, který za sebe ještě nemá zodpovědnost a má zodpovídat za někoho jiného) na vyjížďce zapálila. Co se ubytování týče, vše (podle slov majitelky) v rekonstrukci, pokud jsou zde už však tak dlouho, potom nechápu, že ty nejzásadnější problémy už dávno neodstranili (zvláště pokud poskytují ubytování), jsem přesvědčená, že za dalších 10-20 let to tam bude vypadat úplně stejně... Znám stájí víc, a ve všech se kolem koní někdo 24h motá, kdežto tady byly stáje liduprázdné... VŘELE NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Já volím 100% ano,co tu někdo píše nechápu,ale je to každého věc,vždy se najdou rejpálci a závistivci,koně tam mám 2 už cca 1,5 roku a pořád jsem stejně spokojená a okolí také.
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
S touto stájí mam zkušenosti i ja,bohužel převládají negativa.. majitele jsou nenasytni,vycurani a velmi falešný.. jak už tady bylo řečeno,dokud platíte a nedovolite si říct,že se vam něco nelibi apod jsou opravdu velmi milý,jinak je velmi nepříjemní a jsou schopni vam velmi znepříjemnit život..Mé osobne okradli o spoustu peněz a bohužel lidi,co mají stejnou zkušenost jako ja je celý zástup.Je to opravdu škoda,protoze prostředí je krásné,nebyt majitelů a jejich odporneho a neprofesionálního chování,byla by to jistě stáj,ze které by lidé se svými koňmi neutíkali pryc.Každopádně ať se každý přesvědčí sám.Přeji hodně štěstí.
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
V této stáji jsem byla pár let, a proto jsem měla dostatek času zjistit, jací majitelé opravdu jsou. Je toho mnoho a mnoho, proto tedy jen ve zkratce. Nechají si zaplatit naprosto všechno pokud neplatíš, jsi špatný. Jednou se mi dokonce stalo, že jsem řekla že danou věc nechci, stejně byla vykonána a poté jsem ji musela zaplatit ikdyž jsem to vlastně vůbec nechtěla. S krmením mám též špatné zkušenosti, koně dostávají plné žlaby, které jim doslova přetýkají sladovým květem. Dalším řekla bych dost závažným problémem je hromada hnoje v jednom z výběhů čili odčervení, které se provádí je vlastně úplně k ničemu protože koně žijí ve výběhu s hromadou hnoje. Kydání se tam také nevěnují příliš dlouho šup šup aby to bylo hotové a zažila jsem i to, že v horní stáji při velkém dešti koním teklo střechou do boxů. Co se týká vyjížďek tak to také není žádná sláva. Pár cest se najde, ale rozhodně to není na dlouhé toulání přírodou. Majitelé jsou z počátku velmi milí, ale POZOR je to pouze a jen přetvářka jakmile za nimi s čímkoliv příjdete, že chcete jinak budou vám neutále nutit jejich názor, protože ten je nejlepší a pokud si budete stále prosazovat své, budete špatní. To samé pokud si zavoláte svého veterináře, také je to velký problém mnohokrát "cizího" veterináře ani nepozdravili. Je to na vás zda si tuto stáj zvolíte. Mají tam moc hezké prostředí krásné velké výběhy a jízdárnu, ale pro mě je mnohem důležitější mít svého koně v čistotě a jet si za ním odpočinout než řešit nějaké neustálé problémy a dohady s majiteli stáje.
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
V této stáji jde hlavně o peníze (platíte ale za něco co se vlastně neuskuteční,nedodrží apod.) na prvním místě jsou finance a né kuň :) ten, kdo má možnost tam být od rána do večera, rychleji procitne ze všech falešných slibů. Přetvářka na prvním místě.
krmení-spíš překrmování, kdo se zajímá o výživu honem rychle pochopí jak je tam "zdravá",
trénováni-pokud se tomu tak dá říkat opravdu neprofesionální, jen se z vás tahají peníze.
hodnocení zdravotního stavu koně- samé výmluvy či vlastní názory, proč hlavně nevolat veterináře na "prkotiny". Neřeší se kulhání koně-jede se vesele na soustředění apod.
výběhy- nesbírání bobků,odčervení tudíž zbytečné, nepravidelné zavírání koní při dešti a letním slunečném dni,kde se kun nemá možnost schovat ani pod strom nebo je maštal ve výběhu zavřená. V neposlední řadě černá plemenitba se podporuje, aneb připuštění 2 leté kobylky kvůli špatné zajištěnosti od hřebců ve výbězích ale i plánované připuštění nelicentovaným hřebcem ! Pokud si chcete zařídit vlastního veterináře, trenéra či kováře, počítejte s nemilým přístupem či pohledy od domácích této stáje. Doporučuji si nechávat vystavit daňový doklad, pro Váš klid a mít něco v ruce !
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Fajn majitelé a parta lidí,máme tam ustájené koně už přes dva roky a jsme moc spokojení a koníci též.
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
JSME TU JIŽ DELŠÍ DOBU A MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST.SUPER PŘÍSTUP KE KONÍM,VÝŽIVA,VÝCVIK,..HUBENÍ KONĚ TAM OPRAVDU NEJSOU.VYSTŘÍDALI JSME NĚKOLIK STÁJÍ A ZDE JSME VELICE SPOKOJENÍ.DĚKUJEM.
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
bohužel,se to zde asi pokazilo
- nekorektní vyůčtovaní služeb
- nedodržovaní smluvních podmínek
- atd
měli jsme tam ustájené 3 koně,posledniho jsme odvezli vyhladovělého.nikdy více stáj štěpán-pavel sisulak
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Maximální spokojenost,prošla jsem více stájí,ale tady to je konečně co jsem dlouho hledala-jsou to profíci co to dělaj pro koně
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
x
Sleva
10%
na produkty značky Audevard
pro registrované uživatele ?
Audevard