Stáj Hons Kruh

Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Ve stáji mám dlouhodobě ustájeného koníka a nemůžu souhlasit s recenzí zde psanou. Koně se minimálně stěhují, nastláno mají neustále dost, krmení dle domluvy, seno kolik sežerou, voda ve výběhu pravidelně doplňována, seno celoročně ve výběhu. Koně za každého počasí venku. Za dobu mého pobytu se neustále něco zvelebuje. Problém je spíš, že zadavatelka nenapsala, že její koník byl dost problémový a majitelka koně hodně nepřizpůsobivá. Já osobně jsem ve stáji spokojená a majitelé včas řeknou, kdy se kove, očkuje, odčervuje. Ale ano udělejte si obrázek sami, já osobně mám problém, že můj (nejen můj) kůň má problém spíše s nadváhou, než že by byl hubený.
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Se stájí mám též špatné zkušennosti. To, že majitelé stáje koně krmí velmi málo, je o nich známé. Bohužel, i tak o tom spousta lidí neví. Vše ale časem zjistí. Služby, které stáje nabízí, absolutně neodpovídají. Jediné, co odpovídá, je to, že jsou v okolí krásné vyjížďky. Koně jsou hubení, pokud se zvíře zraní, většinou ani nedají vědět..nebo mlží, lžou a pak se do toho zamotají. Kolikrát bez vody celé dny venku, o seně ani nemůže být řeč.Nebudu rozepisovat, jak tam vše chodí. Upozorňuji dopředu, že majitelé se umí perfektně přetvařovat.. Pokud se tam pojedete podívat, podívejte se na koně a i na ostatní zvířata. Obrázek si hned uděláte sami. Za mě absolutně ne!
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
Stáj jsme si vybrali pro ustájení našeho koníka. Vzhledem k tomu, že první prohlídka stáje byla v pořádku a navíc stáj známe z doby předchozího majitele, nebylo proč se rozmýšlet.
Koníka jsme umístili do stáje. První tři měsíce bylo vše super. Koník nastlaný, prostorný box 3x4m, do výběhu chodil pravidelně. Po třech měsících nám však koníka přestěhovali do jiného menšího boxu a začlenili do stáda aniž bychom o tom vůbec měli tušení. Přišlo nám to zvláštní, ale zatím bylo vše v akceptovatelném stavu. Potíže začali, když nám koníka znovu přestěhovali do ještě menšího boxu a náhle byl oddělen od stáda. Opět vše bez předchozí domluvy, nebo informování. Koník začal hubnout. Začali jsme tedy s namátkovými kontrolami. Zjistili jsme, že ne každý den chodí koník ven, slibované krmivo nedostává a seno nebo trávu tak pro králíka. Vitamíny, mrkev a jablka pro našeho koně dostávají koně majitelů. Začali jsme se tedy vyptávat, vždy jsme si vyslechli zajímavou lživou historku o tom, proč zrovna v tu chvíli kůń nebyl venku apod. Na závěr jsme zjistili, že naše taxa 4.500/měsíc se neshoduje s ostatními ustájenými koňmi, kteří platí za stejné služby 3.000/měsíc. Poslední kapkou bylo asi to, když byl koník zavřený několik dní v boxu bez podestýlky a bez sena/trávy.
Jedná se tedy o krásnou stáj s krásnou přírodou, ale služby naprosto podprůměrné. Za mě nikdy více!!!
Hodnocení stáje:  |   Pravdivost profilu:
x
Sleva
10%
na produkty značky Audevard
pro registrované uživatele ?
Audevard