Kontaktujte nás

O projektu

Sledujte nás na Google+, abyste neprošvihli nějakou novinku ;)

Proč projekt vznikl

Tato databáze jezdeckých stájí vznikla jako neziskový projekt na základě našich špatných zkušeností s hledáním jezdeckého vyžití ve vybrané lokalitě. Některé z vás možná napadlo, že jste seznam stájí už někde viděli, minimálně je možné něco najít přes databázi firem na Seznam.cz a dalších. Proč tedy dělat znovu to samé? Odpověď je jednoduchá: myslíme si, že neděláme to samé! :)

Hlavní princip těchto stránek je v možnosti filtrování stájí podle individuálních potřeb každého z nás a jejich zobrazení na mapě. Náš web nemá nahradit internetové stránky jednotlivých stájí (i když částečně může, pokud stáj své webovky nemá), ale má pomoci milovníkům koní najít tu pravou stáj pro své jezdecké aktivity a dále je navést na webové stránky konkrétní stáje, nebo alespoň na kontaktní informace, které mohou být v profilu stáje vyplněné.

Kvalita naší databáze je zcela závislá na majitelích stají, kteří, jak doufáme, uvidí v tomto internetovém projektu potenciál k získání nových šikovných jezdců a svůj profil si zde založí a budou ho poctivě udržovat. Většinou půjde pouze o počáteční vyplnění základních údajů, podle kterých si návštěvníci stránek budou moci stáj vyhledat.

Vzhledem k tomu, že jsme sice nadšenci do koní, ale věnujeme se jim jen v rámci volnočasových aktivit, uvědomujeme si, že určitě chybí nějaké zásadní podmínky k filtrování (hlavně v sekci 'Mám zájem o'), které nás prostě a jednoduše nenapadly. :) Proto vás prosíme, obraťte se na nás s nápady na doplnění důležitých údajů, jež by se měli nechat v profilu stáje vyplnit nebo s jakýmikoliv myšlenkami na vylepšení webu.

Zamýšlená vylepšení

Pokud se naše databáze stájí bude úspěšně rozrůstat, chteli bychom stránky také postupně vylepšovat. Jak co se týče našich napadů, tak hlavně těch vašich. Zatím plánujeme tyto úpravy:

  • možnost psaní komentářů k jednotlivým stájím (Jak se vám tam líbilo? Splnila se vaše očekávání? Je profil vyplněný pravdivě?) - SPLNĚNO :)
  • hodnocení kvality stájí hvězdičkami - SPLNĚNO :)
  • aktuality stáje - upozornění na pořádané akce, které se budou objevovat na úvodní stránce jako lákadlo pro navštívení dané stáje - SPLNĚNO :)
  • možnost vyplnit více údajů o své stáji (a následné filtrovaní podle těchto údajů) - bude se jednat hlavně o speciality, které se nevejdou do označení mapovou značkou. Například "pozitivní motivace", "pushball", "parkur minikoní", "plemena koní ve vašem chovu", ..... a další které napadnou mě, nebo vás. - SPLNĚNO :)

Líbí se vám naše stránky?
Pomožte nám s propagací ...

x
Sleva
10%
na produkty značky Audevard
pro registrované uživatele ?
Audevard